Instagram Son Görülme Özelliği Kapatma


Bir tek rahat rahat takıldığımız Instagram vardı derken  gelen son görülme özelliği ile pek çok kişi artık ınstada artık rahat rahat kullanamamıza neden olacak gibi  Neyse ki Instagram DM son görülme kapatma yöntemini kullanarak son görülme zamanınızı kolayca kapatabilirsiniz.
Instagram uygulamasına gelen son güncellemede yer alan Instagram DM son görülme zamanı özelliği, şimdiden birçok kişiye sorun yaratacak gibi. Facebook, WhatsApp uygulamalarında yer alan son görülme özelliği, Instagram’da yoktu ancak Mark Zuckerberg rahat durmadı ve buraya da son görülme özelliğini getirdi. Allah’tan bu özelliği kapatma özelliğini de unutmamışlar.

Instagram Son görülme zamanı nasıl kapatılır ?

Instagram uygulamasında Ayarlar kısmına giriş yapın ve burada yer alan “Hareket Durumunu Göster” seçeneğini deaktif hale getirin.

Instagram Son Görülme Özelliği Kapatma


A. Cem DÜZGÜN hakkında

1987 Yılında Niğde'de dünyaya gözlerini açan Cem, Önce İstanbul'da Microsoft Sistem Mühendisliği eğitimini tamaladıktan sonra sırası ile Yurt içi ve Yurtdışı pek çok projede görev yaptı. Şuanda Ankara'da yaşıyor ve Web sitesi içeriği, tasarımı, Seo, e-ticaret ve teknoloji alanlarında danışmanlık hizmeti veriyor. Bildiklerini paylaşmaktan büyük mutluluk duyan Evli ve bir çocuk babası Cem aynı zamanda tam bir motosiklet manyağı.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.