Google Ödüllü Anketler İle Para Kazanma


Google ödüllü anketler ile Para Kazanma adlı bu yazıda sizlere, Google surveys tarafından geliştirilen Google ödüllü anketler uygulamasını deneyip tecrübe ettikten sonra anlatmaya karar verdim.  Sizde anketten para kazanmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Google Ödüllü Anketler ile Para Kazanma

Ödüllü Anketlere Katılmak

Google’ın ödüllü anketlerine katılmak son derece kolay. Öncelikle Play store girip Google Ödüllü Anketler yazıp çıkan uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirip kayıt olduktan kısa bir süre sonra google sizi denemek için 4-5 sorudan oluşan kısa bir anket gönderecektir. Hoş daha sonra gelecek olan anketlerde oldukça kısa sorulardan oluşuyor ama buna birazdan değineceğiz.

Google’ın size gönderdiği ilk ankette sorulara verdiğiniz cevaplar son derece önemli. Bu noktada bundan sonra size anket gönderip göndermeyeceğine veya ne sıklıkta anket göndereceğine tam da bu noktada karar veriliyor aslında. Gelen soruları doğru bir şekilde cevapladıktan sonra geriye sadece beklemeniz kalıyor.

Google Anket Göndermiyor!

Bu soruyu sıklıkla soranlar oluyor. Uygulamayı indirdim ancak google bir türlü anket göndermiyor! Ödüllü anketler gelmiyor. vb….  Bu noktada size gelen ilk anketin çok önemli olduğunu söylemiştik. Bu noktadan sonra aylar geçmesine rağmen anket gelmiyorsa siz yinede beklemeye devam etmelisiniz. Bu süreci kendinizi anketlere hazırlamak için yine Google tarafından geliştirilen Katkıda bulunun uygulamsını indirip gittiğiniz geldiğiniz yerler hakkında kullanıcıları bilgilendirip, yorum yaparak, puan vererek veya fotoğraflar yükleyerek hatta gittiğiniz yerler ile ilgili kullanıcı sorularını cevaplayarak Yerel rehber puanınızı yükseltmeye bakın.

Google Ödüllü Anket Cevaplama

Uygulamayı yüklediniz, ilk anketi güzelce cevapladınız, acele etmeyin! bir-iki hafta içerisinde ilk anketiniz gelecektir. Gelen anketi cevaplarken yine doğru bir şekilde cevaplamaya özen gösterin. Bu noktadan sonra yine verdiğiniz cevaplara göre Google size yeni anketler göndermeye devam edecektir. Gitmediğiniz yerler hakkında gitmiş gibi yorumlar yapıp, cevaplar vermekten kaçının bilmediğiniz bir marka ile ilgili cevaplar vermeyin.

Google Ödüllü Anketler Hilesi

İşin hilesi çok basit aslında. İllegal yollar aramanıza pek gerek yok. Anketlere katılarak zengin olamayacağınızı sizinde bilmeniz gerekiyor ve bu noktada yapmanız gereken oldukça basit. Kullandığınız akıllı cep telefonunuzun konumunu sürekli açık tutun. Gittiğiniz yerleri google’ın bilmesine izin verin. Bu sayede daha önce ziyaret ettiğiniz yerler hakkıdna google’dan size daha çok anket gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Önemli Not: Google Ödüllü Anketler uygulaması üzerinden Google konum geçmişini aktif etmeyi unutmayın!

Google ödüllü anketler ile Para Kazanma

İnternetten Para Kazanma >>>


A. Cem DÜZGÜN hakkında

1987 Yılında Niğde'de dünyaya gözlerini açan Cem, Önce İstanbul'da Microsoft Sistem Mühendisliği eğitimini tamaladıktan sonra sırası ile Yurt içi ve Yurtdışı pek çok projede görev yaptı. Şuanda Ankara'da yaşıyor ve Web sitesi içeriği, tasarımı, Seo, e-ticaret ve teknoloji alanlarında danışmanlık hizmeti veriyor. Bildiklerini paylaşmaktan büyük mutluluk duyan Evli ve bir çocuk babası Cem aynı zamanda tam bir motosiklet manyağı.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.