İhracata Açılan Doğru ve Güvenilir Bir Kapı GATEOFTEC


Kimileri hala başka bir şehre ürünlerini satmayı düşüne dursun, gözünü uluslar arası pazara dikenler ve hedefi sınır ötesi olanlar için harika bir haberimiz var. GATEOFTEC.

Küçük ve orta ölçekli firmaları ulusları arası pazarla tanıştırmayı, profesyonel anlamda iş akış sürecini yönetmek amacı ile  2016 yılında kurulan GATEOFTEC alışılagelmişin çok ötesinde bir hizmet anlayışı ile burada.  Kobilerin ihracat yapamamalarında ki sorunları tespit edip bunları ortadan kaldırmak ve bu firmaları sınırötesi ticaretle buluşturmayı hedefliyor. Dilerseniz öncelikle kobilerin ihracat engellerine birlikte göz atalım.

Seyahat Sorunu

Öncelikle küçük ve orta ölçekli firmaların çalışan ve yöneticilerinin ihracata adım atabilmelerinin önündeki ilk engel gerektiği kadar seyahat edemiyor olmalarıdır.

İş Akış Süreci

Seyahat edememenin en büyük etkilerinden  biride iş akış sürecini doğru şekilde yönetememeleridir. Ki bu durum zincirleme bir reaksiyona sebep olur.

Güven Verememe

Ticarette en önemli unsur güven meselesidir. Ne yazık ki kobiler iş akitlerinde karşı tarafa çoğu zaman güven veremedikleri için ihracat serüvenleri daha başlamadan son bulur.

Kalifiye Personel

Bünyelerinde kalifiye yabancı dil bilen personel barındıramamaları, ilişkileri direkt olarak olumsuz etkiler.

Departman Eksikliği

ihracat

Sadece personel ile değil, ihracat veya dış ticaret için bir departman kuramamak ta bu şirketleri ihracattan alı koyan temel unsurlardan biridir.

Tecrübesizlik

Gateoftec

Elbette tecrübe kolay kazanılmaz ve tecrübesiz olduğunuz konularda mutlak suretle bir profesyonelin yardımına ihtiyacınız vardır.

İşte tüm bu olumsuzlukları bir çırpıda ortadan kaldırmak ve ihracat yapmak istiyorum diyorsanız, sürekli ihracat nasıl yapılır diye soruyorsanız, GATEOFTEC bir tık uzağınızda size yardımcı olmak için sabırsızlanıyor.  Aklınıza takılan, takılmayan tüm sorunların çözümü GATEOFTEC, yılların tecrübesi ve uzman ekibi ile işinizi sınırların ötesine taşıyacak. Vakit kaybetmeden www.gateoftec.com adresini ziyaret edin….

Dropshipping>>


A. Cem DÜZGÜN hakkında

1987 Yılında Niğde'de dünyaya gözlerini açan Cem, Önce İstanbul'da Microsoft Sistem Mühendisliği eğitimini tamaladıktan sonra sırası ile Yurt içi ve Yurtdışı pek çok projede görev yaptı. Şuanda Ankara'da yaşıyor ve Web sitesi içeriği, tasarımı, Seo, e-ticaret ve teknoloji alanlarında danışmanlık hizmeti veriyor. Bildiklerini paylaşmaktan büyük mutluluk duyan Evli ve bir çocuk babası Cem aynı zamanda tam bir motosiklet manyağı.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.