Ayaklı Döviz Kaynağı Sağlık Turizmi


Öyle bir sektör düşünün ki turistler dövizleri ayıklarıyla getirip ceplerinde geri götürüyor. Yapılan araştırmalar ülkemize sağlık turizmi için potansiyel bin kişiden sadece beşinin sağlık merkezleri ile iletişime geçtiğinin ve iletişime geçen bu kişilerin sadece %4’ünün hizmet aldığını gözler önüne serdi.

Böyle bir fırsatı paraya çevirmek ve gerçek anlamda sağlık satışını gerçekleştirebilmek için harika bir çözüm Medical in Türkiye tüm gücünü ortaya koydu. Sektörü derinlemesine analiz eden ve tüm sorunları gözler önüne seren Medical in Türkiye Bakın neler tespit etmiş ve nelere çözüm üretmiş…

Hukuksal Sorunlar:

Sağlık turizmi gerçekleştirmek isteyen her 100 turistten 85’i vatandaşı oldukları ülkede muhatap olacakları birilerini istiyor.

Gelir Seviyesine Göre Tahsilat

Türkiye’de sağlık hizmetinden faydalanan yabancılar gelir seviyelerine göre ödemde taksitli veya Kredi kartı seçeneğini kullanmak istiyor.

İşlem Sonrası Süreklilik

Hastaların büyük bir bölümü yaklaşık %90’ı tedavi sonrası  bilgi alma veya danışma amaçlı muhatap bulamayacakları konusunda endişeli.

Bilginin Yetersizliği

Aynı dili konuşamayan hastaların %84’ü uygulanacak tedaviyi veya doktoru anlayamamaktan şikayetçi.

Doktorla Direkt Temas

Yurt dışında ki bu hastaların ortak sorunlarından biride ister tedaiden önce olsun ister tedaviden sonra, canlarını emanet edecek doktorla birebir temas içinde olmak istiyor.

Reklam ve Tanıtım

Pek çok firma Türkiye’de ki reklam & tanıtım kampanyalarında yetersiz kalırken birde bu işi yurtdışında yapmak çoğu zaman göz korkutuyor ve hedef kitleye ulaşamadıkları için zaman ve para kaybediyorlar.

İşte tüm bu soru ve sorunların cevabını arıyor, Sağlık Turizminde başarı elde etmek istiyorsanız zaman kaybetmeden medicalinturkiye.com adresini ziyaret etmenizde fayda var.

 


A. Cem DÜZGÜN hakkında

1987 Yılında Niğde'de dünyaya gözlerini açan Cem, Önce İstanbul'da Microsoft Sistem Mühendisliği eğitimini tamaladıktan sonra sırası ile Yurt içi ve Yurtdışı pek çok projede görev yaptı. Şuanda Ankara'da yaşıyor ve Web sitesi içeriği, tasarımı, Seo, e-ticaret ve teknoloji alanlarında danışmanlık hizmeti veriyor. Bildiklerini paylaşmaktan büyük mutluluk duyan Evli ve bir çocuk babası Cem aynı zamanda tam bir motosiklet manyağı.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.