A’dan Z’ye Sağlık Turizmi Kitabı Çıktı


Sağlık turizm sektöründe yoğun ilgiyle beklenen A’dan Z’ye Sağlık Turizmi kitabı yayınlandı

Türkiye’de sağlık turizmi gelişmesi ile hastane doktor ve klinik yatırımcıların 13 Temmuz’da çıkarılan Yönetmenlik ile  bir çok yatırımcının kafalarının karıştırmalarına sebep olunmuştur.

A’dan Z’ye Sağlık Turizmi Kitabı

Yeni yönetmenlik nedir? Nasıl sağlık turizm sektöründe önlem alınmalı? Sağlık turizmi nedir? gelişmesi nasıldır? Sağlık turizminde rakiplerin faaliyetleri? teşvikler nasıl alınır? Sağlık Turizm Acentesi nedir ve faaliyetleri nelerdir? Yurtdışı Hasta Departmanı Yönetmek için çözüm önerileri nelerdir? ve birçok sorunun cevabı bu kitapta bulabilirsiniz.

7 yıllık rapor analiziyle 1 yıllık nasıl bir yol belirlemeniz Sağlık turizmin faktörlerinde en önemli hususları ve püf noktalarını bu kitapla kendinizi geliştirmekte büyük olanak sunmaktadır.

Usta yazar Murat Işık tarafından yazılan bu kitap onemedit yayıncılık önderliğinde yayına koyularak birçok kitapevi ve e-ticaret sitelerinden temin edebilirsiniz….

A’dan Z’ye Sağlık Turizmi Kitabı Çıktı!


A. Cem DÜZGÜN hakkında

1987 Yılında Niğde'de dünyaya gözlerini açan Cem, Önce İstanbul'da Microsoft Sistem Mühendisliği eğitimini tamaladıktan sonra sırası ile Yurt içi ve Yurtdışı pek çok projede görev yaptı. Şuanda Ankara'da yaşıyor ve Web sitesi içeriği, tasarımı, Seo, e-ticaret ve teknoloji alanlarında danışmanlık hizmeti veriyor. Bildiklerini paylaşmaktan büyük mutluluk duyan Evli ve bir çocuk babası Cem aynı zamanda tam bir motosiklet manyağı.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.