N11 ve Gittigidiyor Entegrasyonu Nasıl Yapılır?


N11 ve Gittigidiyor Entegrasyonu Nasıl Yapılır? adlı yazımıza başlamadan önce bilmenizi isterim ki birazdan anlatacağım yöntem ve programın entegrasyon iş geliştirme sürecini şahsen takip ediyor ve yönetiyorum. Kısaca bu işe nasıl başladığımızı anlatmak isterim. Tam zamanlı olarak çalıştığım firmada en büyük sıkıntımız entegrasyon süreci oldu. Durum şöyle ki 7 Şube ki bu da demek oluyor 7 farklı depo. ancak şubelerin pek çoğu ortak depoyu kullanıyor. Bu noktada bizim stokların anlık takibini yapmamız oldukça zorlaşıyordu. Çünkü bizde dijital platformda 6-7 farklı pazar yeri veya e-ticaret sitesi kullanıyoruz. E hal böyle olunca tüm bu ürünlerin satışlarının yönetim süreci devreye giriyor.

Toplu Ürün Yükleme Nasıl Yapılır?

Online Pazaryerlerinde satış yapanlar iyi bilirler ki bu pazar yerlerine ve kendi e-ticaret sitelerine ürün yüklemek ciddi bir sorundur. Tabi bu süreçte bizde bir arayış içine girdik. Bunun için izlenebilecek bir kaç farklı yöntem vardı ancak

a) Personel Alımı

b) Entegratörler

Ancak her iki seçenekte ciddi anlamda maddi yük anlamına geliyordu.  Personelin maliyetini az çok pek çoğumuz biliriz. Entegratörler ise Aylık ücret talep ediyorlar. Dağın gözüken yüzünde fiyatları makul gibi gözüksede ürün sayısı, mağaza sayısı muhasebe programı entegrasyonu api’ler vs. işin içine girdikçe personel masrafını da geçen bir bütçe istemeye başlıyor.

Gittigidiyor Sipariş Modülü

Entegrasyonlu Muhasebe Programı OneLee

İşte tüm bunları göz önünde bulundurduğumzda;

  1. Toplu ürün yükleme
  2. Toplu ürün düzenleme
  3. Mağazaların ve stokların entegrasyonu
  4. Muhasebe Programı
  5. Faturalandırma
  6. vs….

Aradığımıza uygun bir çözüm bulmak yerine yaratmamız gerekti. Evet biz bunu yarattık yaratmasına da birde kendimize sosyal sorumluluk yükledik. Bu Programdan diğer satıcıları da faydalandırmalıydık. Bunun için bir paket hazırladık ve satışa sunduk. << Şurada yönettiğim sitelerden bahsetmiştim>> bunlar içerisinde n11gittigidiyor.com diye bir alan adı göreceksiniz. Siteye girdiğinizde program hakkında çok daha fazla detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yine Programla iligili programın kullanımı ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruyu bana sorabilirsiniz. Yine tüm bunların yanı sıra program hakkında daha detaylı bilgi ve tecrübe edinebilmeniz için 100 cari 1000 işleme kadar ücretsiz kullanabilmeniz için de programın full sürümünü indirebileceğiniz bir demo sürüm hazırladık. Programı aşağıda ki linkten indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

<<OneLee Muhasebe Programı İndir>>

OneLee Entegrasyonlu Akıllı Muhasebe Programı İndir

Ayrıca Program ile ilgili aklınıza takılan soruları aşağıda ki formu doldurarak bana ulaştırabilirsiniz. En kısa sürede cevap vereceğimden hiç şüpheniz olmasın.

Unutmadan Programı satın almak isterseniz :

Gittigidiyor Satış Linki İçin:  TIKLAYIN 


A. Cem DÜZGÜN hakkında

1987 Yılında Niğde'de dünyaya gözlerini açan Cem, Önce İstanbul'da Microsoft Sistem Mühendisliği eğitimini tamaladıktan sonra sırası ile Yurt içi ve Yurtdışı pek çok projede görev yaptı. Şuanda Ankara'da yaşıyor ve Web sitesi içeriği, tasarımı, Seo, e-ticaret ve teknoloji alanlarında danışmanlık hizmeti veriyor. Bildiklerini paylaşmaktan büyük mutluluk duyan Evli ve bir çocuk babası Cem aynı zamanda tam bir motosiklet manyağı.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.