Farklı ve Özel Bir Haber Sitesi – Galgale


Sizde rutin, birbirinin aynı ve algı yönetmeye çalışan haber sitelerinden sıkılmadınız mı ? Sırf hit alabilmek için atılan o tuhaf başlıklar manşetler anlamsız reklam dolu galerilere yönlendirmeler ve daha neler neler…

Çok Farklı ve Özel

Bugün size bahsedeceğim site tüm bunlardan uzak, sadece tarafsız haber yapan ve bu haberleri tüm dünyadan derleyip toplayıp yayınlayan son derece basit ve kullanışlı bir arayüze sahip galgale.com pek çok kategoride birbirinden özel haberleri derleyip okuyucularına sunuyor. Tek kelime ile kesinlike tüm alışkanlıklarınızı değiştreceğine eminim.

Sitede Sağlık ve teknolojiden, spor ve siyasete kadar toplamda 7 ana kategoride haberler yayınlanıyor. bunlar dışında dünyadan bölgesel Ortadoğu, Amerika, Avrupa ve Asya için ayrılmış bölümler bulunuyor.

Dünya’da haberin öncülerinden 17 farklı kanalı takip eden galgale.com güncel ve önemli haberlerin merkezi konumunda.  Eğer sizde sürekli aynı haberleri farklı fotoğraflarla okumaktan sıkıldıysanız sizi şu tarafa alabilirim.  Galgale

Son olarka belirtmekte fayda var sizde sitede bulunan çevirmen olun linkine tıklayarak bu kadroda yer alabilirsiniz…


A. Cem DÜZGÜN hakkında

1987 Yılında Niğde'de dünyaya gözlerini açan Cem, Önce İstanbul'da Microsoft Sistem Mühendisliği eğitimini tamaladıktan sonra sırası ile Yurt içi ve Yurtdışı pek çok projede görev yaptı. Şuanda Ankara'da yaşıyor ve Web sitesi içeriği, tasarımı, Seo, e-ticaret ve teknoloji alanlarında danışmanlık hizmeti veriyor. Bildiklerini paylaşmaktan büyük mutluluk duyan Evli ve bir çocuk babası Cem aynı zamanda tam bir motosiklet manyağı.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.