A.Cem DÜZGÜN Kimdir? Bölüm -3-


Günü 24 saat olarak ele aldığımızda yaptığım analizler ve edindiğim bilgiler doğrultusunda ortalama 4 saatlik bir uykuyla günü en verimli şekilde kullanabileceğim kanaatine vardım. (Gönül ister ki yeni bir yöntem bulunsa da o 4 saati yatağa bağımlı kalmadan geçirebilsek).

Kendime ayırdığım 20 saatin en büyük bölümünü Şirkette işimin başında geçirirken (07:30-19:00 ila 07:30-23:30 arası olarak değişiklik gösterebiliyor.) Kalan Zamanlarda;

 MC

Ki çoğu zaman pek bir zaman kalmasa da Bu vakti Hem MC Aileme, hem kızım ve eşime ayırmaya çalışıyorum.  Tabi tüm bunların dışında Her geçen gün geliştirdiğimiz ve sürekli yenilerini eklediğimiz projelere yoğunlaşıyorum. Bir yandan da freelance olarak Şirketlere e-ticaret danışmanlığı, seo danışmanlığı, web sitesi içerik oluşturma hizmeti, web site analizleri, dijital reklam bütçesi oluşturma ve yayınlama gibi pek çok hizmet sunmaktayım. Sormak veya danışmak istediğiniz herhangi bir durum olursa benimle ben@cemduzgun.com.tr adresinden iletişim kurabilirsiniz.

 

 3 Bölüm halinde hazırladığım hakkımda bölümünün sonuna geldik yine referans ve daha önce yaptığım işler hakkında bilgi almak isterseniz tecrübelerim bölümüne bakmanızı rica ederim 


A. Cem DÜZGÜN hakkında

1987 Yılında Niğde'de dünyaya gözlerini açan Cem, Önce İstanbul'da Microsoft Sistem Mühendisliği eğitimini tamaladıktan sonra sırası ile Yurt içi ve Yurtdışı pek çok projede görev yaptı. Şuanda Ankara'da yaşıyor ve Web sitesi içeriği, tasarımı, Seo, e-ticaret ve teknoloji alanlarında danışmanlık hizmeti veriyor. Bildiklerini paylaşmaktan büyük mutluluk duyan Evli ve bir çocuk babası Cem aynı zamanda tam bir motosiklet manyağı.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.