A.Cem DÜZGÜN Kimdir? Bölüm -1- 1


A.Cem DÜZGÜN Kimdir? Ne yaptı neler yapar yazı dizimin 1. Bölümü

87 yılının sonuna doğru, Takvimlerin 5 Aralık’ı gösterdiği gün bir çok kişinin haritada bile yerini bulmakta zorlandığı Anadolu’nun sevimli kenti Niğde’ de Merhaba demişim dünyaya. Hemde ne merhaba ama…. Nefes alıp vermeye başlamamın henüz 3. gününde babamı kaybediyorum.. Elbette ilk dakika da gol yedik diye vazgeçmek yok.   Anaokulu, ilk okul lise derken çılgın  Niğde’ye veda zamanı geliyor. ( Niğde’de yaşarken ki iş hayatımdan sonra ki bölümlerde bahsedeceğim.)

Daha  Sonra, Anadolu Üniversitesi Ç.E.K.O’ da Eğitime başladım. Aynı Yıl Katıldığım Bir web tasarım yarışmasında  Türkiye’de Derece Yapmayı Başardım. ( Tabi 4. Lük Başarı sayılırsa  ).

Kısaca Cem;

1- Teknoloji Hayranı

2- Motosiklet Tutkunu

3- Kızının ve Karısının Aşığı

4- Girişimci….

Sektöre nasıl girdiğim ve teknoloji aşkımın nereden geldiği hakkında ki bilgileri bir sonra ki yazımızda vereceğim….


A. Cem DÜZGÜN hakkında

1987 Yılında Niğde'de dünyaya gözlerini açan Cem, Önce İstanbul'da Microsoft Sistem Mühendisliği eğitimini tamaladıktan sonra sırası ile Yurt içi ve Yurtdışı pek çok projede görev yaptı. Şuanda Ankara'da yaşıyor ve Web sitesi içeriği, tasarımı, Seo, e-ticaret ve teknoloji alanlarında danışmanlık hizmeti veriyor. Bildiklerini paylaşmaktan büyük mutluluk duyan Evli ve bir çocuk babası Cem aynı zamanda tam bir motosiklet manyağı.


Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hakkında yorum “A.Cem DÜZGÜN Kimdir? Bölüm -1-